Ombouwen combineert hergebruik van materiaal met moderne LED technologie. Dit is in verschillende opzichten besparend en dus goedkoper.
Wij komen dit Lightronics TTN armatuur heel veel tegen. De oude lichtbronnen die in dit armatuur zitten worden niet meer verkocht. Maar de buitenkant van dit armatuur of wel de behuizing is vaak ook na jaren nog prima in orde en zonde om weg te gooien. Wij hebben voor in deze bestaande behuizing een nieuw plug and play LED oplossing, we wisselen als het ware het binnenwerk om voor een LED binnenwerk.
Deze oplossing is besparend en duurzaam. De voordelen op een rij:
Een nieuw binnenwerk is daarom vaak de beste oplossing.
Mocht echter de kap van het armatuur vergeeld zijn. Dan kunnen we zelfs voor dit armatuur een nieuwe kap leveren hierdoor ziet het armatuur er weer als nieuw uit en bijna alle bovenstaande voordelen blijven behouden.
Bij ombouwen doen we een inspectie vooraf om te bekijken of armaturen kunnen worden hergebruikt. Als er extra lichtpunten geplaatst moeten worden of als het bestaande armatuur te erg is beschadigd kunnen we ook nieuwe armaturen leveren.
Amersfoortsestraat 61
3769 AE Soesterberg
Telefoon 085-0473727
E-mail: info@yellow-bee.nl