Delta Light DLB QC T-399758

Een goed om te bouwen armatuur naar led De TLC5 ronde TLbuis wordt vervangen door een LED-ring
De DLB QC T-399758 is een mooi zeer degelijk armatuur.

Offerte aanvragen

Prijzen van LED producten fluctueren. Vraag daarom altijd offerte aan voor de beste (staffel)prijs. Een aanvraag is kosteloos en verplicht tot niets. YellowBee Nederland levert primair aan de zakelijke markt. Per product kan de minimum ordergrootte verschillen.
Delta Light DLB QC T-399758Delta Light DLB QC T-399758Delta Light DLB QC T-399758Delta Light DLB QC T-399758Delta Light DLB QC T-399758Delta Light DLB QC T-399758Delta Light DLB QC T-399758

De DLB QC T-399758 is een mooi zeer degelijk armatuur. De lichtbron TL5C een circulair TL 5 buis of wel een ronde TL buis van 55 Watt ligt in een zwaar stalen behuizing welke verzonken in een plafond wordt gemonteerd. Het armatuur heeft van origine een diffusor (de kunststof licht doorlatende onderkant) waardoor het licht van onze ledring hier mooi sprankelend doorheen schijnt.

Het is ook mogelijk om binnen het armatuur een extra diffusorring te ontwerpen waar door het licht beeld nog meer op die van de ouderwetse TL gaat lijken. Dit soort oplossingen zijn mogelijk maar niet standaard.

De volgende led lichtbron is voor dit armatuur toe te passen 

Wij kunnen het armatuur allerlij intelligentie meegeven, zoals: LED ring 325 x 305 mm

  • Hoog laag dimming. Als de sensor in het armatuur beweging waarneemt gaat de lamp op 100% branden. na een in te stellen tijd valt de lamp terug naar een lagere ingestelde waarde. Afhankelijk van de situatie kan dit veel energie besparen.
  • Lichtsensor wanneer het in de ruimte lichter wordt (stand van de zon) kan de lamp gedimd worden
  • Corridoor functie als er iemand op een gallerij loopt kan het licht van alle armaturen in die hal naar een hoger niveau gaan
  • Noodunit, bij stroomuitval gaat blijft de lamp nog een uur branden waardoor men veilig als het moet het pand kan verlaten of hulpverleners snel hulp kunnen verlenen op de juiste plek in het gebouw
  • Instelbaren driver zodat later de lichthoeveelheid aangepast kan worden
  • Diverse lichtkleuren
  • Op afstand monitoren of het armatuur nog werkt en of het armatuur nog 1 uur blijft branden na stroomuitval

Mocht u wensen hebben die hierboven nog niet zijn vermeld neem dan contact met ons op.

YellowBee Nederland

Amersfoortsestraat 61
3769 AE Soesterberg

Telefoon 085-0473727
E-mail: info@yellow-bee.nl

Informatie aanvragen?

Wilt u meer informatie over onze dienstverlening en/of het leveringsprogramma? Vul dan graag het formulier in.
Ja ik wil meer weten

YellowBee nieuwsbrief

Boeiende cases en nieuws over toepassingen van LED verlichting en Domotica.
Preview & inschrijven

YellowBee bv © 2024. Alle rechten voorbehouden.
Lees graag de leveringsvoorwaarden en het beleid t.a.v. privacy en cookies

1
0
0